راهکارهای تحلیلی نمودار

آیا می‌دانید برای ارزیابی عملکرد کارکنان از چه مشخصه‌هایی استفاده کنید؟ در کدام یک از بخش‌ها نیاز به استخدام نیروی جدید وجود دارد. آیا از هزینه‌های مربوط به منابع انسانی در بخش‌های مختلف اطلاع دارید؟ راهکار منابع انسانی نمودار به راحتی و با چند کلیک به این سوالات پاسخ می‌دهد.

مدیران فروش همیشه می‌خواهند بدانند که عملکرد مورد انتطار با عملکرد واقعی چقدر تفاوت دارد. آن‌ها معمولا نمی‌دانند که چقدر از رشد فروشتان به خاطر رشد قیمت کالا ها بوده است و کدام شعبه کمترین فروش و بیشترین هزینه را برای سازمان دارد. از طرفی تفااوت میان مقدار فروش مورد انتظار و فروش واقعی باید همواره بررسی گردد. با راهکار تحلیلی فروش نمودار تمامی این موارد با چند کلیک مشخص و نمایش داده می‌شوند.
نقطه سفارش مجدد، میزان سفارش اقلام ، کندرو و تندرو بودن کالاها از جمله مواردی هستند که در مدیریت انبار به خوبی باید مشخص شود و تحلیل گردد. نظارت و کنترل موجودی همیشه جز جدایی ناپذیری هر کسب و کار است. راهکار تحلیلی مدیریت انبار نمودار کمک می‌کند که تنها با چند کلیک داده‌ها و تحلیل‌های مورد نیاز خود را در دسترس داشته باشید. 

مدیران مالی همواره با اعداد و ارقام زیادی سر و کار دارند. اما تحلیل و مصورسازی این داده‌ها و استخراج بینش از آن‌ها کار راحتی نیست. آن‌ها می‌خواهند بدانند که هزینه‌، درامد و بهره‌وری هر بخش چه میزان است و چقدر از رشد فروشتان به خاطر رشد قیمت کالا ها بوده است. راهکار تحلیل مالی نمودار که مبتنی بر هوش تجاری است به مدیران فروش کمک می‌کند تا با چند کلیک به سوالات خود پاسخ دهند.

امروزه تقریبا هر کسب و کار دیجیتالی از کمپین‌های مختلف تبلیغاتی استفاده می‌کند اما مدیران این کسب و کارها در مورد نحوه عملکرد و اثربخشی این کمپین‌ها دچار سوال و ابهام هستند. آن‌ها از شیوه‌های مختلف برای بهینه‌سازی کلیدواژه‌های مرتبط با کسب و کار خود در موتورهای جست و جو استفاده می‌کنند اما نمی‌دانند که تا چه حد موثر هستند. راهکار نمودار برای کسب وکارهای آنلاین تنها با چند کلیک به این سوالان پاسخ داده و کارامدترین تحلیل‌ها را در اختیار مدیران قرار می‌دهد.

مزایای راهکارهای تحلیلی نمودار

تحلیل داده

تحلیل‌ها و شاخص‌های کلیدی حوزه‌های مختلف نظیر فروش، لجستیک و انبار، مالی و ...

امکان طراحی نامحدود و سفارشی‌سازی گزارش‌ها و داشبوردها

دسترسی به داده

دسترسی به اطلاعات در هر زمان و هر مکان و به هر شکلی که می‌خواهید

تجمیع داده

تجمیع اطلاعات پراکنده درون سازمان در یک سامانه

مقرون به صرفه ترین

مقرون‌به‌صرفه‌ترین

سریع ترین

سریع‌ترین

توسعه چابک

توسعه چابک

دقیق ترین

دقیق‌ترین

درخواست دمو از هوشمند تجارت نمودار